Bridgeport Sound Tigers 4-3 (SO) Norfolk Admirals

D: Clark, Yonkman, Gagne, Exelby, Grant, Warg
LW: Kurtz, Friberg, Smith-Pelly
C: Rakell, Sarault, Wagner, Stortini, Cramarossa, Laganiere
RW: Noesen, Staubitz,

Ismét egy kiegyenlített első harmad. Rengetek volt a lövés a kapukra. Stortini ismét egy bunyóval dobta fel a hangulatot a gól nélküli harmadban. A második harmadban csakúgy, mint az első találkozónkon, megint mi szereztük meg a vezetést. Ezúttal emberhátrányban találtunk be. A gólt Max Friberg (1) (Chris Wagner (1)) lőtte. Nem tartott azonban sokáig az öröm, hiszen a hazaiak is lőttek egy emberhátrányos gólt, amivel már 1-1 állt az eredményjelzőn. A találatot Wetmore szerezte. Ryan Strome kiállítása viszont még mindig élt, amit sikeresen ki is használtunk még 2 másodperccel a kiállítása vége előtt. A gólt Rickard Rakell (2) Zack Stortini (1)) lőtte. Egy gólos előnyünk azonban nem tartott sokáig. Sőt, a második harmadban már meg is fordította az állást Pedan és Diamond (PP) találataival az akkor már kisebb fölényben lévő hazai gárda. Nem mondhatni, hogy nekiugrottunk az ellenfélnek a záró harmadban, de ez betudható talán a back-to-back mérkőzésnek. A harmad közepe fele viszont így is sikerült az egyenlítés Devante Smith-Pelly (1) (Joseph Cramarossa (1)) által. Az eredményt sikerült tartani a továbbiakban is, így második mérkőzésünkön is hosszabbítás következett. A plusz pontot azonban ismét csak szétlövéssel kaparintotta meg az egyik csapat, jelen esetben a hazaiak. Nálunk egyedül Rickard Rakell tudta értékesíteni a maga rávezetését, míg a másik oldalon Strome, majd végül Persson is betalált és ezzel tartották otthon a 2 pontot.